Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta a TUKS Kozica w organizacji turniejów nie zwalnia tempa...

W tym sezonie to już 22 turniej w kategoriach Tenis10 zorganizowany przez ten piotrkowski klub na kortach przy Belzackiej.

Tym razem w niedzielę 19.12.2021 do rywalizacji przystąpiły szkraby do lat 9 w kategorii pomarańczowej, czyli na kortach skróconych do długości 18 metrów. Pięciu chłopców rywalizowało przez ponad 2 i pół godziny systemem w grupie "każdy z każdym" po jednym secie do 4 gemów.

Po raz pierwszy w karierze, choć grywał już na piotrkowskich kortach niejednokrotnie, triumfował z kompletem zwycięstw Ksawery Szczerbowski z łódzkiego KT Start, drugi był debiutant na piotrkowskiej mączce Szymon Czapski TAT Toruń, trzeci reprezentant "gospodarzy" Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb., a 4. i 5. miejsce przypadło debiutantom z łódzkiego AZS-u Jakubowi Grzejszczakowi i Antoniemu Czajkowskiemu.

Puchary TUKS Kozica, najnowszy 33 numer "Tenis Magazynu", ciasteczka Oreo i dyplomy otrzymało trzech pierwszych zawodników. Pozostali otrzymali medale wraz z dyplomami, ciasteczkami Oreo i świątecznymi życzeniami, które przekazaliśmy sobie wszyscy wzajemnie przy podium.