Kolejna niedziela i za sprawą TUKS Kozica kolejny na piotrkowskich kortach WTK do lat 10 zaliczany do klasyfikacji WZT Łódź w tej kategorii wiekowej. Tym razem 08.05.2022 roku do rywalizacji przystapiło siedmioro młodych tenisistów, którzy rywalizowali "O Puchar TUKS Kozica" systemem grupowo-pucharowym.

Trzyosobową grupę A wygrała Idalia Chwiałkowska AZS Łódź, która pokonała 4/2 drugą w grupie Laurę Czajkę Winners ST J.Wolniak Łódź i trzeciego Jakuba Pąsieka AZS Łódź 4/3(5).

Czteroosobowa grupę B wygrał z kompletem zwycięstw Witold Piotr Godowski Tenes KS Jawczyce, który pokonał 4/2 drugiego w grupie Stanisława Lameckiego KS BE Active Włocławek, 4/2 trzeciego w grupie Patryka Witka AZS Łódź i czwartego Atreja Ludwikiewicza AZS Łódź 4/1.

Do półfinałów awansowało po dwóch najlepszych zawodników z obu grup. Tu Stanisław Lamecki pokonał Idalię Chwiałkowską 4/1, a Witold Piotr Godowski 4/0 Laurę Czajkę. Finał był ponownym spotkaniem i okazją do rewanżu w tym turnieju Stanisława Lameckiego i Witolda Piotra Godowskiego, bowiem przed niespełna dwoma godzinami rywalizowali już w grupie. Tym razem także lepszy okazał się Witold Piotr Godowski pokonując Stanisława Lameckiego już bez straty gema 4/0.

W klasyfikacji WZT Łódź do lat 10 u chłopców bez większych zmian, a u dziewcząt nastąpiła zmiana liderki. Prowadzącą dotychczas Nataszę Kleszcz TUKS Kozica Piotrków Tryb. zastąpiła Laura Czajka.