W inauguracyjnym WTK do lat 10 sezonu 2023 „O Puchar TUKS Kozica” rozegranym  22.01.2023 pod piotrkowskim balonem triumfował Borys Siwecki WTS DeSki Warszawa. Ten młody zawodnik poprawił swoje ostatnie osiągnięcie z piotrkowskich kortów, kiedy to w listopadzie 2022 był w takim turnieju drugi.

Turniej w początkowej fazie rozgrywany był w grupach po jednym secie do 4 gemów. W grupie A triumfował właśnie Borys Siwecki, drugi był Robert Zaleszewski KT Arka Gdynia, a trzeci Tymon Walczak Winners ST J. Wolniak Łódź. Grupę B natomiast wygrał Borys Karczewski AZS Łódź przed swym kolegą klubowym Ksawerym Szczerbowskim, a trzeci był Aleksander Grzech WKT Mera Warszawa .

Po zakończeniu rywalizacji w grupach do półfinałów awansowało po dwóch najlepszych z obu grup. Na tym etapie Borys Siwecki pokonał 4/2 Ksawerego Szczerbowskiego, a Borys Karczewski  4/1 Roberta Zalaszewskiego. W finale triumfował Borys Siwecki pokonując swego imiennika Karczewskiego w zaciętym meczu 4/3(11)!

Po wręczeniu pucharów i medali na podium przez sędziego i organizatora turnieju Wiesława Kozicę doliczono punkty za rywalizację do klasyfikacji krasnali i krasnalek WZT Łódź. U chłopców bez większych zmian, na pierwszym z dużą przewagą Bartosz Nowak Matchpoint Żyrardów - 193 pkt, na drugim Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb. – 123 pkt, a na trzecie awansował Ksawery Szczerbowski AZS Łódź – 86 pkt.

Za tydzień 29 stycznia w Piotrkowie Trybunalskim TUKS Kozica organizuje kolejny WTK krasnali i krasnalek do lat 10. Początek tradycyjnie o godz. 13.00.