W niedzielne popołudnie 07.01.2024 na kortach pod piotrkowskim balonem Wojewódzkim Turniejem Klasyfikacyjnym Kandy Cup 2024 krasnali do lat 10 zainaugurowano tenisowy halowy sezon 2024 w Piotrkowie Trybunalskim. Tegoroczne turnieje organizowane przez TUKS Kozica i zaliczane do rankingu WZT Łódź uzyskały sponsora firmę Kandy, która została fundatorem pucharów i medali w rywalizacji zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców.

Tym razem do turnieju zweryfikowało się 7 uczestników, których we wstępnej fazie drogą losowania podzielono na dwie grupy. W grupach rywalizowano systemem "każdy z każdym".

Trzyosobową grupę A wygrał Bruno Socik TUKS Kozica przed Nikodemem Jakubikiem TUKS Kozica i Marcelem Piechowskim PKT Pabianice. W grupie czteroosobowej najlepszy był nowopozyskany do TUKS Kozica - Aleksander Szulc-Czerwiński przed Bartoszem Iwonem TUKS Kozica, trzecie miejsce zajął debiutujący w piotrkowskich turniejach Szymon Markowski WKT Mera Warszawa, a  czwarta była dzielnie walcząca razem z chłopcami Jagna Bartosik ŚCT Pszczyna.

Do fazy półfinałów awansowało po dwóch najlepszych zawodników obu grup. Na tym etapie Bruno Socik pokonał 4/0 Bartosza Iwona, a Aleksander Szulc-Czerwiński w takim samym stosunku Nikodema Jakubika. W meczu finałowym triumfował Bruno Socik pokonując Aleksandra Szulca-Czerwińskiego 4/3(3). Trzecie miejsce na podium wywalczył Nikodem Jakubik po zwycięstwie 4/3(6) nad Bartoszem Iwonem. Całe więc podium dla zawodników TUKS Kozica!

W meczu o miejsca 6-7 Marcel Piechowski pokonał Szymona Markowskiego 4/1. Miejsce 7 zajęła Jagna Bartosik.

Puchary, medale oraz dyplomy wręczyli na piotrkowskim podium: dyrektor i manager firmy Kandy – Państwo Dariusz i Ewa Socikowie.

Kolejny turniej już za tydzień – zapraszamy do walki o wspaniałe trofea!