W niedzielne popołudnie 07.04.2024 TUKS Kozica zorganizował na kortach w hali pneumatycznej OSiR-u szósty Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali do lat 10 z cyklu "Kandy Cup" zaliczany do klasyfikacji WZT Łódź.

I choć do turnieju zapisanych znów było 8 zawodników i zawodniczek, to do gry zweryfikowało się tylko 5 z nich, którzy rywalizowali tradycyjnie systemem "każdy z każdym" po jednym secie do 4 gemów. Najlepszym z kompletem zwycięstw okazał się debiutujący na piotrkowskich kortach Sasza Niewęgłowski STK Sopot, druga była także debiutantka 9-letnia Kornelia Szkudlarczyk Leszno Tenis Klub, trzeci wychowanek trenera Wiesława Kozicy – Nikodem Jakubik TUKS Kozica, czwarty niestowarzyszony łodzianin Mikołaj Siwiński, a piąta Anna Milewska WKT Mera Warszawa.

W klasyfikacji kroczącej WZT Łódź 2024 do lat 10 wśród dziewcząt niezagrożenie na pierwszym miejscu z dorobkiem 216 pkt. Natalia Drwięga MKT Łódź, na drugim Jagna Bartosik ŚCT Pszczyna – 97 pkt., a na trzecim Iga Górna ST Winner Piotrków Tryb. - 74 pkt.

Wśród chłopców po ostatnim turnieju na pozycji lidera Nikodem Jakubik TUKS Kozica – 396 pkt., na drugim klubowy kolega Nikodema - Bartosz Iwon TUKS Kozica – 360 pkt, a na trzecim Igor Adamczewski MKT Łódź – 195 pkt.

Kolejny turniej w Piotrkowie Trybunalskim już za tydzień. Zapraszamy!