TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

klub licencjonowany w PZT, nr licencji LK/07/2026/LO

Main Menu

  • Home
  • Oferta klubu
  • Historia klubu
  • Zarząd
  • Kadra
  • Archiwum
  • Sprawozdania
  • Mistrzostwa Ziemi Piotrkowskiej
  • Mistrzostwa woj. łódzkiego
  • Wyniki OMK 1997-2025
  • OSiR CUP
  • Historia piotrkowskiego tenisa od 1986 roku
  • Obozy tenisowe
  • HISTORIA POLSKIEGO TENISA
  • Kontakt
  • Tabele i wykresy
  • Kariery najlepszych
  • Kalendarz turniejów WZT
  • Listy WZT krasnali
  • Listy honorowe WZT
  • Kluby WZT Łódź
  • Medale MP TUKS Kozica
  • Medale MP 2004-2025
  • Zdjęcie
  • Zdjęcie2
  • Zdjęcie2 (2)
  • Zdjęcie7
  • Zdjęcie8
  • Zdjęcie9

MAMY JUŻ KALENDARZ TURNIEJÓW WZT ŁÓDŹ - ZIMA 2013

Zarząd WZT Łódź na ostatnim swym posiedzeniu w dniu 29.09.2012 zatwierdził kalendarz turniejów, które odbędą się na terenie naszego województwa w sezonie halowym 2012/2013. Zatwierdzono także zmiany w dwóch regulaminach rozgrywania turniejów do lat 10 oraz do lat 12,14,16 i 18. Dotyczą one głównie sposobu zgłoszeń na turnieje WTK i HMWŁ. Kalendarz i regulaminy znajdują się na naszej stronie internetowej, obok w linku "Kalendarz turniejów".

Czytaj więcej...

10 MEDALI ZAWODNIKÓW TUKS KOZICA W MISTRZOSTWACH POLSKI 2012

Kolejny, obfity w sukcesy naszego klubu, tenisowy sezon zbliża się ku końcowi. Zakończyły się już wszystkie rywalizacje o tytuły i medale mistrzostw Polski w tenisie. Po zakończeniu zmagań i podsumowaniu dorobku medalowego mistrzostw Polski zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. w sezonie 2012 okazało się, że ten piotrkowski klub miał znów bardzo owocny w medale sezon. Medale były w planach i marzeniach, ale nikt się nie spodziewał, że TUKS Kozica, w tak okrojonym i skromnym składzie zdobędzie ich aż 10. Na tak wspaniały sukces zapracowali ci, którzy ciężko i wytrwale pracowali na treningach, przemierzyli cierpliwie dziesiątki tysięcy kilometrów i odbili już miliony piłek z forhendu, bekhendu, woleja czy smecza. Nie zapominać należy także tego, że medale dla najlepszego piotrkowskiego klubu zdobyli ci, którzy rozumieją trudną w Polsce problematykę tenisa. Nie porzucili i nie zapomnieli o klubie, który ich wychował. Tym, którzy solidarnie i lojalnie utożsamiali się w tym sezonie z TUKS Kozica i przyczynili się do zdobycia medali mistrzostw Polski serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Czytaj więcej...

PIOTR MATUSZEWSKI NAJLEPSZYM POLSKIM MŁODZIKIEM

Miło nam poinformować, że liderem rankingu PZT młodzików do lat 14, od ukazania się listy nr 7/2012 /w lipcu/ do opublikowanej obecnie nr 10/2012, jest zawodnik Tenisowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Kozica Piotrków Tryb. - PIOTR MATUSZEWSKI. Piotrek przewodzi w polskim rankingu młodzików do lat 14 z dorobkiem aż 1726 punktów, zdobytych w turniejach krajowych oraz turniejach międzynarodowych, według odpowiedniego przelicznika. Jak sięgnąć pamięcią, przez ostatnie pięć lat, nie znalazł się nikt taki w tej kategorii wiekowej wg danych PZT, kto zdobyłby taką liczbę punktów. Nic nie wskazuje na to, by Piotrek stracił fotel lidera w klasyfikacji generalnej sezonu 2012, która ukaże się już niebawem, bo w pierwszych dniach listopada.

Czytaj więcej...

SINGIEL I DEBEL DLA MICHAŁA

Na kortach MMKT Łęczyca zakończono oficjalnie tegoroczny, letni sezon tenisowy 2012. Tu właśnie rozegrano ostatni z tegorocznych letnich WTK-ów, tym razem do lat 12, w którym w singlu tryumfował ze sporą przewagą umiejętnościową reprezentant TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Michał Matuszewski. Debel także należał do Michała, w którym za partnera dobrał sobie Marcina Guzowskiego MKS AM Tenis Warszawa.

Czytaj więcej...

W FAMILY CUP 2012 KOZICE ZNÓW NAJLEPSI

Wykorzystując ciepłą jesienną pogodę, na piotrkowskich kortach OSiR-u rozegrano coroczny turniej rodzinnych debli i mikstów pod nazwą "Family Cup 2012". W turnieju mógł zagrać brat z bratem, siostra z siostrą, ojciec z córką, żona z mężem, a nawet bracia cioteczni. W całym gigantycznym "młynie" szkoleniowo-turniejowym trener Wiesław Kozica znalazł chwilę, by zagrać w tegorocznej, V już edycji "Family Cup" ze swoim synem Pawłem. Obaj bronili przecież mistrzowskiego tytułu, zdobywanego kolejno w latach 2008-2011.

Czytaj więcej...

KOŃCZY SIĘ KOLEJNY LETNI SEZON TENISOWY. MAX WALCZYŁ W ŁĘCZYCY, WIKTORIA W PABIANICACH

Wrześniowymi i październikowymi Wojewódzkimi Turniejami Klasyfikacyjnymi w Łęczycy i Pabianicach kończymy powoli sezon letni 2012. To, na co pozwoli pogoda i oczywiście, to o co ostatnio najtrudniej, czyli frekwencja zawodników, da się jeszcze rozegrać, by podciągnąć punktowo konta zawodników i zawodniczek.

Czytaj więcej...

STYPENDIUM WYGRAŁ MIŁOSZ !!!

22 września, na kortach w hali balonowej OSiR-u, najlepszy piotrkowski klub tenisowy - TUKS Kozica zorganizował testy sprawdzające do jesiennego "Wielkiego Poszukiwania Talentów Tenisowych". Każdy z uczestników, po zabawach ożywiających, mających na celu zniwelowanie napięcia psychicznego i rozgrzanie uczestników przed próbami sprawnościowymi, musiał poddać się 4 konkurencjom. Były to: bieg na 20 metrów, rzut piłką tenisową na odległość, bieg gwiaździsty i podbijanie piłki tenisowej na rakiecie. Stawką testów było roczne stypendium fundowane przez klub w postaci bezpłatnego rocznego szkolenia w wysokości 2.000,00 zł.

Czytaj więcej...

A JEDNAK TUKS KOZICA ZNÓW NAJLEPSZY W TEGOROCZNYCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA

Działający już od ponad 20 lat Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy "Kozica" Piotrków Tryb., pomimo dużej straty potencjału zawodników wyczynowych, sezon 2012 musi uznać za udany. To nieprawdopodobne, ale zawodnicy tego najlepszego klubu tenisowego, nie tylko w Piotrkowie Trybunalskim, ale i w województwie łódzkim, przy tak okrojonej kadrze zawodniczej zdobyli łącznie w tegorocznych halowych i letnich mistrzostwach województwa od krasnala do seniora w singlach i deblach 25 medali!!! To o 46 mniej niż w ubiegłym, rekordowo udanym sezonie, ale i tak wystarczyło, by TUKS Kozica wygrał klasyfikację medalową w województwie łódzkim!

Czytaj więcej...

NAJLEPSI POLSCY MŁODZICY "ŁADUJĄ AKUMULATORY" W ZAKOPANEM

W dniach 22.09-05.10.2012 w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem, /290 km od Piotrkowa Trybunalskiego/, odbywa się dwutygodniowe zgrupowanie przygotowania wszechstronnego kadry PZT w kategorii młodzików do lat 14. W zgrupowaniu z TUKS Kozica Piotrków Tryb. biorą udział: najlepszy polski młodzik - Piotr Matuszewski oraz czterokrotny tegoroczny medalista mistrzostw Polski - Piotr Miller.

Czytaj więcej...

PUCHAR DYREKTORA OSiR-u DLA PARY KOZICA - POTERAŁA

Na piotrkowskich kortach OSiR-u, w czwarty wrześniowy weekend, rozegrano Tenisowy Turniej Par Deblowych "O Puchar Dyrektora OSiR-u - Leszka Hainzla". Wspaniale zaprezentował się w nim trener Wiesław Kozica, który w parze z Dariuszem Poterałą wygrał kolejno 7 meczów i zwyciężył w turnieju.

Czytaj więcej...

DWA KARKONOSKIE PUCHARY Z TRUTNOVA DLA PIOTRKA MATUSZEWSKIEGO

Kolejnym wygranym turniejem w Czechach może pochwalić się zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Piotr Matuszewski. To już drugi zwycięski turniej singlowy naszego 14-latka w kategorii juniorów do lat 18 u czeskich sąsiadów. Tym razem Piotr zawitał do Trutnova, gdzie rozegrano turniej "O Puchar Karkonoszy".

Czytaj więcej...

W TRZECI WRZEŚNIOWY WEEKEND, SYPNĘŁO MEDALAMI MISTRZOSTW POLSKI

W trzeci wrześniowy weekend w kalendarzu PZT zaplanowano finały Letnich Drużynowych Mistrzostw Polski 2012. I choć w tym roku wyjątkowo nie mieliśmy drużyny w finale, to nasi zawodnicy, czy też wychowankowie, odgrywali w tych rozgrywkach zdecydowanie ważne role.

Czytaj więcej...

PARA MARIUSZ KOZICA - DANIEL PÓŁKOSZEK OBRONIŁA TYTUŁ MISTRZÓW POLSKI W BEACH TENNISIE!!!

Na plażowych boiskach Parku Kultury w Powsinie pod Warszawą, rozegrano V Mistrzostwa Polski Seniorów w Beach Tennisie, czyli tenisie plażowym. Wystąpiła w nich bardzo udanie para ubiegłorocznych mistrzów Polski - Mariusz Kozica z TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Daniel Półkoszek Warszawa, która obroniła tytuł mistrzów i zdobyła złote medale.

Czytaj więcej...

Strona 94 z 112

  • start
  • Poprzedni artykuł
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • Następny artykuł
  • koniec